VirklyVirkly

Niels Kirkegaard

Om Niels Kirkegaard

Niels Kirkegaard er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels Kirkegaard har 5 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Ikast, Herning og Engesvang. Første registrerede erhvervsaktivitet går 25 år tilbage til 2001. Niels Kirkegaard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
AB INVENTECH A/S26988802
AB Inventech Group ApS42732257
ABI Industriudvikling ApS42737437
Bech Kirkegaard Holding ApS42802484
Ejendomsselskabet Fundervej 10627803016
FRONT-Z A/S26094003
NK HOLDING 2012 ApS34215766
ZOULMADE A/S26632560

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder9
Direktørroller5
Bestyrelsesroller3
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller1