VirklyVirkly

Palle Flemming Hansen

Om Palle Flemming Hansen

Palle Flemming Hansen er tilknyttet 14 virksomheder i det danske erhvervsregister. Palle Flemming Hansen har 6 direktørroller og 8 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 16 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 11 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 38 år tilbage til 1988. Palle Flemming Hansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

14
VirksomhedCVRStatus
A2I SYSTEMS A/S30602730
BREDBJERG INVEST ApS25494563
Danske Ejendomme 1 ApS15255846
JEPATO ApS26526809
K/S JEDA 200831893305
KH FLEX ApS31891884
KIRSTEN OG VOLMER RASK NIELSENS LEGAT(FOND)34897263
KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS31886201
SEDEN EJENDOMSINVEST ApS28512961
XOB A/S30515749
ZTO100 Works ApS30515919
Ca Pa I/S v/Carsten Sehested-Blad& Palle Hansen28263880
HBK I/S FREDERIKSSUNDSVEJ 54-5819148742
Trygrekruttering44797992

Netværk

20
TB

Torben Brandt Rasmussen

14 fælles virksomheder

KH FLEX ApS, BREDBJERG INVEST ApS, AFVIKLINGSSELSKABET AF 4. APRIL 2005 ApS m.fl.

KH

Kirsten Hansen

9 fælles virksomheder

KH FLEX ApS, P 37 HOLDING ApS, SVENDBORGVEJ 226 A/S m.fl.

JF

Jesper Flemming Hansen

9 fælles virksomheder

BREDBJERG INVEST ApS, AFVIKLINGSSELSKABET AF 4. APRIL 2005 ApS, SEDEN EJENDOMSINVEST ApS m.fl.

HH

Hanne Hansen

6 fælles virksomheder

BREDBJERG INVEST ApS, P 37 HOLDING ApS, CERTUS A/S m.fl.

CS

Carsten Sehested-Blad

5 fælles virksomheder

AFVIKLINGSSELSKABET AF 4. APRIL 2005 ApS, SEDEN EJENDOMSINVEST ApS, Ca Pa I/S v/Carsten Sehested-Blad& Palle Hansen m.fl.

MJ

Mark Jespersen

5 fælles virksomheder

A2I SYSTEMS A/S, SEDEN EJENDOMSINVEST ApS, CERTUS A/S m.fl.

JN

John Nyhøj Kristensen

4 fælles virksomheder

XOB A/S, A2I SYSTEMS A/S, TEP-ØST 4 INVEST A/S m.fl.

JB

Jesper Bak

4 fælles virksomheder

XOB A/S, A2I SYSTEMS A/S, MR INV 3 ApS m.fl.

TE

Troels Eriksen

4 fælles virksomheder

XOB A/S, A2I SYSTEMS A/S, TEP-ØST 4 INVEST A/S m.fl.

JE

Jeppe Ernst Larsen

3 fælles virksomheder

NORDISK CAPITAL A/S, KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS, K/S JEDA 2008

IA

Ivan Andsager Petz

3 fælles virksomheder

NORDISK CAPITAL A/S, KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS, K/S JEDA 2008

PI

Pernille Ingemargret Hach

3 fælles virksomheder

NORDISK CAPITAL A/S, KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS, K/S JEDA 2008

DK

Dag Kaj Schønberg

3 fælles virksomheder

XOB A/S, MR INV 3 ApS, ZTO100 Works ApS

NE

Niels Erik Pedersen

3 fælles virksomheder

XOB A/S, TEP-ØST 4 INVEST A/S, ZTO100 Works ApS

JB

Jan Bo Sørensen

3 fælles virksomheder

XOB A/S, TEP-ØST 4 INVEST A/S, ZTO100 Works ApS

LB

Lisbeth Britta Bak

3 fælles virksomheder

XOB A/S, MR INV 3 ApS, ZTO100 Works ApS

OM

Ole Maare

3 fælles virksomheder

Danske Ejendomme 1 ApS, P38 A/S, KIRSTEN OG VOLMER RASK NIELSENS LEGAT(FOND)

JB

Jesper Bjarne Haugaard

3 fælles virksomheder

SEDEN EJENDOMSINVEST ApS, BAVNEVEJ PRODUKTION A/S, VOICE COM A/S

CH

Carl-Gustav Hovhave Dahl Nielsen

3 fælles virksomheder

P 37 HOLDING ApS, SVENDBORGVEJ 226 A/S, PEDRO ApS

BH

Bo Høvedsgaard Iversen

2 fælles virksomheder

XOB A/S, ZTO100 Works ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller19
Virksomheder26
Direktørroller6
Bestyrelsesroller8
Tidligere roller12