VirklyVirkly

Pernille Thøger Baltzersen

Om Pernille Thøger Baltzersen

Pernille Thøger Baltzersen er tilknyttet 66 virksomheder i det danske erhvervsregister. Pernille Thøger Baltzersen har 2 direktørroller, 64 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 16 år tilbage til 2010. Pernille Thøger Baltzersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

66
VirksomhedCVRStatus
Claresholm P/S40925813
FONDO OBTON II P/S34627738
HR Business ApS46076443
K Høje Taastrup A/S40505423
K/S engira Solenergi Chimay38143352
K/S HERRENHOF35515364
K/S Obton Solenergi Albe37096806
K/S Obton Solenergi Altar37955787
K/S OBTON SOLENERGI AZUR35674861
K/S OBTON SOLENERGI BASENTO34696780
K/S Obton Solenergi Bauer37143774
K/S OBTON SOLENERGI BERG35399240
K/S OBTON SOLENERGI BRUXELLES II34714436
K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE35529373
K/S OBTON SOLENERGI CHEVAL25609026
K/S OBTON SOLENERGI CREMONA I34800499
K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 236891564
K/S Obton Solenergi Elf36444657
K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH36434147
K/S OBTON SOLENERGI GELB35402292
K/S Obton Solenergi Hammer38123637
K/S OBTON SOLENERGI HOLZ29823499
K/S Obton Solenergi Koje37242098
K/S Obton Solenergi Laterne36963581
K/S OBTON SOLENERGI LAVAL35529896
K/S OBTON SOLENERGI LETANG35520481
K/S Obton Solenergi Libra37959863
K/S OBTON SOLENERGI LUNE36396539
K/S OBTON SOLENERGI MADLER34800448
K/S Obton Solenergi Monde38046594
K/S Obton Solenergi Nagel38123734
K/S OBTON SOLENERGI NANTES35520465
K/S OBTON SOLENERGI PRISE36184485
K/S Obton Solenergi Radar36963557
K/S OBTON SOLENERGI RUBIA36184744
K/S OBTON SOLENERGI SABLE36042664
K/S OBTON SOLENERGI SONNENSCHEIN36444711
K/S Obton Solenergi Suntaly40121714
K/S OBTON SOLENERGI TORRENTE35674926
K/S OBTON SOLENERGI VIRE36438509
K/S OBTON SOLENERGI VITESSE36185783
K/S OBTON SOLENERGI WELLE35402403
K/S Obton Vindenergi Flug38139053
K/S Obton Vindenergi Kreis37141046
K/S SOLENERGI AMBRE36185732
Koncenton Carlsbergvej A/S39631431
Koncenton Kildevældet II A/S39608596
Koncenton Torvehuset I A/S39073099
Koncenton Vejle II P/S40780394
Koncenton Vesterport Aarhus A/S37274143
Obton Solenergi Magyar P/S40121862
Obton Stabil Institutionel A/S39850583
P/S engira Solenergi Mazovia40763171
P/S engira Solenergi Poland III40775951
P/S engira Solenergi Poland V40776109
P/S Obton Restructure39246104
P/S Obton Solenergi Greenton 1141304049
P/S Obton Solenergi Mandor40362371
P/S Obton Solenergi Sika41000333
P/S Obton Solenergi Tulipan40110429
PEPMA HOLDING ApS32346650
Seniorboliger II A/S40759670
Seniorboliger III A/S41180560
Vindenergi Windpark II P/S39374315
Windpark II Privatinvestor A/S39374404
Windpark II Selskabsinvestor P/S39374544

Netværk

20
AM

Anders Marcus

98 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, OBTON SOLENERGI RENDIMENTO III A/S, K/S OBTON SOLENERGI ALTENBERG m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

77 fælles virksomheder

OBTON SOLENERGI RENDIMENTO III A/S, K/S OBTON SOLENERGI ALTENBERG, K/S Obton Solenergi Tauwerk m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

47 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S Obton Solenergi Tauwerk, K/S Obton Solenergi Segel m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

34 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S Obton Solenergi Tauwerk, K/S Obton Solenergi Maria m.fl.

KR

Karsten Rovelt-Busch

28 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, K/S OBTON SOLENERGI NANTES, K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE m.fl.

JO

Jacob Olsen

22 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

15 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

OM

Ole Malling

15 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI SABLE, K/S OBTON SOLENERGI AZUR, K/S OBTON SOLENERGI PRISE m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

14 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Imp II, K/S HERRENHOF, K/S Obton Solenergi Suntaly m.fl.

HL

Henrik Larsen-Ledet

14 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI NANTES, K/S OBTON SOLENERGI LAVAL, K/S OBTON SOLENERGI CHARENTE m.fl.

MN

Michel Nimeh

11 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, Windpark II Privatinvestor A/S, K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH m.fl.

DH

Dorte Harriet Melchior Jørgensen

11 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI CRISTAL 2, K/S Obton Solenergi Radar, K/S Obton Solenergi Koje m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

10 fælles virksomheder

K/S OBTON SOLENERGI PRISE, K/S engira Solenergi Chimay, K/S OBTON SOLENERGI GELB m.fl.

HS

Henrik Skovsby

9 fælles virksomheder

Seniorboliger II A/S, Koncenton Vesterport Aarhus A/S, Koncenton Kildevældet II A/S m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

9 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

SL

Søren Lindgaard

8 fælles virksomheder

Obton France ApS, FONDO OBTON II P/S, Obton Stabil Institutionel A/S m.fl.

PH

Peter Henning Thorsted

8 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

PR

Pia Raunkjær

8 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

ME

Michael Ernst Aagesen

8 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Nagel, K/S OBTON SOLENERGI ELIZABETH, K/S Obton Solenergi Altar m.fl.

RB

Rasmus Brandsen Laursen

6 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Tange, P/S Obton Solenergi Tulipan, K/S Obton Solenergi Werk m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller68
Virksomheder100
Direktørroller2
Bestyrelsesroller64
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller34