VirklyVirkly

Pia Raunkjær

Om Pia Raunkjær

Pia Raunkjær er tilknyttet 54 virksomheder i det danske erhvervsregister. Pia Raunkjær har 54 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 4 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Aarhus C og Risskov. Første registrerede erhvervsaktivitet går 14 år tilbage til 2012. Pia Raunkjær deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

54
VirksomhedCVRStatus
Claresholm P/S40925813
engira Europe A/S40948686
engira Solenergi Fuller A/S38398539
engira Solenergi Kanaal A/S38530194
engira Solenergi Lage A/S38484559
Honda PV ApS41425687
K/S engira Development43938738
K/S engira Solenergi Chimay38143352
K/S engira Solenergi Fox42483729
K/S engira Solenergi Laasby42461598
K/S engira Solenergi Turner40535225
K/S engira Solenergi Vela37959847
K/S engira Solenergi Zola42236748
K/S Farris Solenergipark43706969
K/S Lombardo PV41217278
K/S Obton Solenergi Djursland41671637
K/S OBTON SOLENERGI GRÅ34801649
K/S Obton Solenergi Klatzow43721224
K/S Obton Solenergi Korton41374179
K/S Obton Solenergi Rion39367866
K/S Obton Solenergi Suntaly40121714
K/S Rydal Energipark42196053
K/S Sæbygaard Energipark45244849
K/S Vollum Solenergipark43149709
Obton Solenergi Gouda A/S43319744
P/S engira REIT Compound 141930926
P/S engira Solenergi Gias42227927
P/S engira Solenergi Lexus43138278
P/S engira Solenergi Mazovia40763171
P/S engira Solenergi Pax42694681
P/S engira Solenergi Poland I40775684
P/S engira Solenergi Poland II40775781
P/S engira Solenergi Poland III40775951
P/S engira Solenergi Poland IV40776001
P/S engira Solenergi Poland V40776109
P/S engira Solenergi Poland VI40776141
P/S engira Solenergi Poland VII41111577
P/S engira Solenergi Polen I Holding40764704
P/S Obton OZE I43282522
P/S Obton OZE II43282476
P/S Obton OZE III43282514
P/S Obton OZE IV43282492
P/S Obton OZE V43282484
P/S Obton OZE VI43282506
P/S Obton OZE VII43469177
P/S Obton OZE VIII43469169
P/S Obton Solenergi Arena40654798
P/S Obton Solenergi Balaton41110929
P/S Obton Solenergi Greenton 1141304049
P/S Obton Solenergi Iizuka43530291
P/S Obton Solenergi Mandor40362371
P/S Obton Solenergi Pollux42323403
P/S Obton Solenergi Wata41825154
WT II ApS42421502

Netværk

20
PH

Peter Henning Thorsted

54 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

52 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

JO

Jacob Olsen

40 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

KR

Karsten Rovelt-Busch

40 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

39 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

38 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

30 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Gias, K/S engira Development m.fl.

AM

Anders Marcus

29 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

23 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

23 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi Suntaly, P/S engira Solenergi Poland V, P/S engira Solenergi Poland III m.fl.

AI

Allan Isaksen

18 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, P/S Obton OZE V, P/S Obton OZE II m.fl.

OM

Ole Malling

17 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Poland V, K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

10 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, P/S engira Solenergi Gias, P/S engira Solenergi Pax m.fl.

RB

Rasmus Brandsen Laursen

10 fælles virksomheder

K/S engira Development, K/S Obton Solenergi Klatzow, P/S Obton Solenergi Greenton 11 m.fl.

SL

Søren Lindgaard

7 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Gias, P/S engira Solenergi Pax, K/S Obton Solenergi Djursland m.fl.

RM

Réka Molnár

7 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Gias, P/S engira Solenergi Pax, P/S Obton Solenergi Mandor m.fl.

NS

Nicklas Stadil Bertelsen

6 fælles virksomheder

P/S engira Solenergi Gias, P/S engira Solenergi Pax, P/S engira Solenergi Lexus m.fl.

JB

Jacob Bobby Bonde

6 fælles virksomheder

K/S engira Development, K/S Rydal Energipark, K/S Vollum Solenergipark m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

5 fælles virksomheder

K/S engira Solenergi Chimay, engira Europe A/S, engira Solenergi Fuller A/S m.fl.

TB

Thomas Bjørn Roldskov

5 fælles virksomheder

K/S engira Development, K/S Rydal Energipark, K/S Vollum Solenergipark m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller54
Virksomheder56
Bestyrelsesroller54
Tidligere roller2