VirklyVirkly

Poul Jagd Mogensen

Om Poul Jagd Mogensen

Poul Jagd Mogensen er tilknyttet 17 virksomheder i det danske erhvervsregister. Poul Jagd Mogensen har 2 direktørroller, 10 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 36 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 25 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 56 år tilbage til 1970. Poul Jagd Mogensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

17
VirksomhedCVRStatus
ADVOKATAKTIESELSKAB ACCURA24205738
AJ Vaccines A/S37911143
BADEN-JENSEN A/S29167613
BADEN-JENSEN EJENDOMME A/S26422248
CONAST HOLDING ApS33388721
eflow A/S40463682
Fonden af 16. oktober 201839947447
Hermod HoldCo ApS43056158
Hermod Holding ApS43058266
LOUIS TUSSAUD'S WAX MUSEUM (BLACKPOOL) A/S36429313
PARTNERSELSKABET PARSIFAL33261659
RS FRENCH PROPERTY DEVELOPMENT ApS33075456
SERVICEFIRMAET RENELL A/S26096294
TOPDESK DANMARK A/S26408970
EJENDOMSANPARTSSELSKABET STRYNØGADE 5-727480527
Saga II GP ApS39949806
Saga IV GP ApS39949938

Netværk

20
JS

Jan Sten Hansen

24 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn Udlejning P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn P/S m.fl.

JN

Jens Nyhus

24 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn Udlejning P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn P/S m.fl.

HT

Henrik Tonsgaard Heideby

24 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn Udlejning P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn P/S m.fl.

MT

Mikael Thaarup Robertsen

24 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn Udlejning P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn P/S m.fl.

MB

Michael Bruhn

12 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn Udlejning P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn P/S m.fl.

TJ

Thomas Jakob Bøgild-Jakobsen

7 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch Skovhaven 2 ApS, BE Holding Silkeborg ApS m.fl.

RB

René Birch

6 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch Skovhaven 2 ApS, BE Holding Silkeborg ApS m.fl.

PØ

Peder Østergaard

6 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch Skovhaven 2 ApS, BE Holding Silkeborg ApS m.fl.

KB

Kenneth Biirsdahl

6 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch Skovhaven 2 ApS, BE Holding Silkeborg ApS m.fl.

TB

Thomas Bertelsen

6 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch Skovhaven 2 ApS, BE Holding Silkeborg ApS m.fl.

JS

Jan Steen Hansen

6 fælles virksomheder

Komplementar Carlsberg Byen BA 10.1 Kontor ApS, Komplementar Carlsberg Byen BA 6Ø Bolig II ApS, Komplementar Carlsberg Byen BA 6Ø Tårn ApS m.fl.

RS

Renè Sindlev

6 fælles virksomheder

ECOMMUNITY ApS, PARTNERSELSKABET PARSIFAL, CESCOCAPITAL ApS m.fl.

FB

Flemming Bæk Engelhardt

5 fælles virksomheder

Carlsberg Byen Ejendomme Tårn Udlejning P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn P/S, Carlsberg Byen BA 11 P/S m.fl.

JV

John Vinther

5 fælles virksomheder

Carlsberg Byen Ejendomme Tårn Udlejning P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn P/S, Carlsberg Byen BA 11 P/S m.fl.

HG

Henrik Grønfeldt-Sørensen

5 fælles virksomheder

PARTNERSELSKABET PARSIFAL, CESCOCAPITAL ApS, RS FRENCH PROPERTY DEVELOPMENT ApS m.fl.

MK

Mads Kjellerup Dambæk

5 fælles virksomheder

ADVOKATAKTIESELSKAB ACCURA, Hermod Holding ApS, Hermod HoldCo ApS m.fl.

HJ

Henrik Juul Hansen

4 fælles virksomheder

SDK SPORT I ApS, ADVOKATAKTIESELSKAB ACCURA, AJ Vaccines A/S m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

4 fælles virksomheder

WHYRED DENMARK ApS, CONAST HOLDING ApS, ADVOKATAKTIESELSKAB ACCURA m.fl.

PK

Poul Konrad Beck

4 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch NK Sandgravvej ApS, Birch JB Gasa Holding 2 ApS m.fl.

KK

Karsten Kielland

4 fælles virksomheder

BADEN-JENSEN A/S, ADVOKATAKTIESELSKAB ACCURA, LOUIS TUSSAUD'S WAX MUSEUM (BLACKPOOL) A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller19
Virksomheder100
Direktørroller2
Bestyrelsesroller10
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller85