VirklyVirkly

Thomas Jakob Bøgild-Jakobsen

Om Thomas Jakob Bøgild-Jakobsen

Thomas Jakob Bøgild-Jakobsen er tilknyttet 58 virksomheder i det danske erhvervsregister. Thomas Jakob Bøgild-Jakobsen har 46 direktørroller, 15 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 24 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 11 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 61 år tilbage til 1965. Thomas Jakob Bøgild-Jakobsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

58
VirksomhedCVRStatus
4xB Holding ApS43740288
Birch Ejendomme Holding ApS40975292
Birch Fynsvej, Kolding ApS41566957
Birch GM Domicil ApS41543167
Birch GM Ejendomme Holding ApS35828990
Birch GM Entreprise ApS32842550
Birch Herningvej Silkeborg Holding ApS41307072
Birch JB Holding ApS39612577
Birch JB Totalentreprise 2 ApS41652896
Birch JB Totalentreprise ApS39614669
Birch KC Totalentreprise ApS42919950
Birch NK Holding ApS39910225
Birch NPF Holding ApS41948930
Birch Nørrestrand Holding ApS40662596
Birch Parcelhusgrunde ApS40716629
Birch Projektudvikling ApS40035192
BoStad Holbæk Havn ApS38389149
BoStad Hviidsminde Holding ApS39931281
BoStad Lysbrolysningen ApS39058456
BoStad Lysbrolysningen Holding ApS40058273
BoStad Vimmerbyvej 1 ApS40085157
BoStad Vimmerbyvej 2 ApS40080813
BoStad Vimmerbyvej 2 Holding ApS40077928
BoStad Vimmerbyvej 3 Holding ApS40098550
Bøgild-Jakobsen HOLDING ApS32295835
CL Ryslinge Holding ApS46211820
Gl. Hobrovej, Randers ApS16217832
GoSail A/S38574574
Gudenåparken Øst ApS29782806
Heimstaden Brorsonsvej, Langå ApS38922475
Heimstaden Lunden ApS39955865
Heimstaden Naturbyen ApS40636498
HENRIK BRUUN JENSEN HOLDING A/S12503474
Kalvehaven Holbæk ApS41798661
Kasus Advokatpartnerselskab40584714
Kobbelvænget 1 A/S40056157
LCA Elementer ApS45331059
Nordhusene Sommerfugleengen ApS39012405
Nordhusene ALK A ApS40733078
Nordhusene ALK BC ApS40716882
Nordhusene Bronzealdervej ApS42033413
Nordhusene Fredericia ApS42033529
Nordhusene Kolding ApS42185213
Nordhusene Mariedalen ApS40279520
Nordhusene Randers I ApS39525925
Nordhusene Randers II ApS40699864
PC - EJENDOMME A/S29396620
SACK A/S29685908
SILKEBORG GOLF A/S35229310
SPORT24 KBH A/S21075639
Stadionvej, Kolding ApS40115528
UNICO A/S33873247
UNICO VANS A/S40837965
WWW EJENDOMME ApS15784970
Advokatgruppen Silkeborg v/Advokat Thomas Jakobsen og Advokat Poul Gudberg21169633
Aktieselskabet af 26-01-2435668268
GMB Produktion ApS42127396
Unico E A/S40838015

Netværk

20
RB

René Birch

66 fælles virksomheder

Birch NK Dronningborg, Randers 3 ApS, Birch NK Absalonsvej 3-5 ApS, Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS m.fl.

TB

Thomas Bertelsen

50 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch JB Violens Kvarter II, Herning ApS, GMB Erhvervsparken 20 ApS m.fl.

PØ

Peder Østergaard

49 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch JB Violens Kvarter II, Herning ApS, GMB Erhvervsparken 20 ApS m.fl.

KB

Kenneth Biirsdahl

48 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch JB Violens Kvarter II, Herning ApS, GMB Erhvervsparken 20 ApS m.fl.

PK

Poul Konrad Beck

45 fælles virksomheder

Birch NK Dronningborg, Randers 3 ApS, Birch NK Absalonsvej 3-5 ApS, Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS m.fl.

MC

Maria Charlotte Sneftrup

19 fælles virksomheder

Birch Ejendomme Holding ApS, Kalvehaven Holbæk ApS, Birch Herningvej Silkeborg Holding ApS m.fl.

LB

Lars Bay-Smidt

17 fælles virksomheder

Birch Ejendomme Holding ApS, Birch Herningvej Silkeborg Holding ApS, Birch Projektudvikling ApS m.fl.

MV

Michael Visby Berthelsen

10 fælles virksomheder

Nordhusene ALK BC ApS, Nordhusene Sommerfugleengen ApS, Heimstaden Brorsonsvej, Langå ApS m.fl.

JR

Jacob Riiser de Lichtenberg

9 fælles virksomheder

Nordhusene ALK BC ApS, Nordhusene Sommerfugleengen ApS, Nordhusene Mariedalen ApS m.fl.

HN

Henrik Nørmark

9 fælles virksomheder

Nordhusene ALK BC ApS, Nordhusene Sommerfugleengen ApS, Nordhusene Mariedalen ApS m.fl.

EJ

Emil Jonatan Harritshøj Sachmann

9 fælles virksomheder

Nordhusene ALK BC ApS, Nordhusene Sommerfugleengen ApS, Nordhusene Mariedalen ApS m.fl.

HB

Henrik Bruun Jensen

8 fælles virksomheder

INTERSPORT, VEJEN A/S, SPORT24 KBH A/S, HENRIK BRUUN JENSEN HOLDING A/S m.fl.

TS

Tine Sommer

8 fælles virksomheder

BoStad Lysbrolysningen Holding ApS, BoStad Hviidsminde Holding ApS, BoStad Vimmerbyvej 3 Holding ApS m.fl.

PO

Peter Olsson

8 fælles virksomheder

BoStad Lysbrolysningen Holding ApS, BoStad Hviidsminde Holding ApS, BoStad Vimmerbyvej 3 Holding ApS m.fl.

WK

William Kanta

8 fælles virksomheder

BoStad Lysbrolysningen Holding ApS, BoStad Hviidsminde Holding ApS, BoStad Vimmerbyvej 3 Holding ApS m.fl.

MB

Michael Brichmann

8 fælles virksomheder

BoStad Lysbrolysningen Holding ApS, BoStad Hviidsminde Holding ApS, BoStad Vimmerbyvej 3 Holding ApS m.fl.

KM

Klaus Midtgaard Sørensen

7 fælles virksomheder

INTERSPORT, VEJEN A/S, SPORT24 KBH A/S, HENRIK BRUUN JENSEN HOLDING A/S m.fl.

KP

Kenneth Pedersen

7 fælles virksomheder

UNICO VANS A/S, PC - EJENDOMME A/S, Unico E A/S m.fl.

PJ

Poul Jagd Mogensen

5 fælles virksomheder

Birch GM Grejs Søpark, Vejle Holding ApS, Birch Skovhaven 2 ApS, BE Holding Silkeborg ApS m.fl.

BD

Bettina Dahlmann Birch

5 fælles virksomheder

GMB Erhvervsparken 20 ApS, BE Holding Silkeborg ApS, Kobbelvænget 1 A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller65
Virksomheder100
Direktørroller46
Bestyrelsesroller15
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller45