VirklyVirkly

Skjalm Vagn von Bülow

Om Skjalm Vagn von Bülow

Skjalm Vagn von Bülow er tilknyttet 11 virksomheder i det danske erhvervsregister. Skjalm Vagn von Bülow har 8 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 32 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 23 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 64 år tilbage til 1962. Skjalm Vagn von Bülow deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

11
VirksomhedCVRStatus
ALEX JENSEN ApS SKIBBY37004014
CUBUS ADVOKATERNE ADVOKATANPARTSSELSKAB14259341
DEN SELVEJENDE INSTITUTION INGES KATTEHJEM65694611
I/S ESPLANADEN 6-818100371
LES SANTONS A/S76863814
QUALITY PELLETS A/S12805586
SCANTECH A/S69757928
SKIBBY HOLDING ApS10638445
SPRINGSTRUP EJENDOMME ApS37540218
ØSTRE FÆRGE A/S63509019
Fama I/S32581714

Netværk

20
HS

Holger Storm Andersen

20 fælles virksomheder

MOTOR HOLDING ApS, SKIBBY HOLDING ApS, KRIDTHUSET ApS m.fl.

CW

Claus Waldstrøm

15 fælles virksomheder

MOTOR HOLDING ApS, SKIBBY HOLDING ApS, KRIDTHUSET ApS m.fl.

SC

Steen Christiansen

15 fælles virksomheder

SKIBBY HOLDING ApS, KRIDTHUSET ApS, DAN-LIT A/S m.fl.

SH

Sven Hasse Kirk

15 fælles virksomheder

SKIBBY HOLDING ApS, KRIDTHUSET ApS, DAN-LIT A/S m.fl.

BJ

Benny Jørgen Peick

14 fælles virksomheder

SKIBBY HOLDING ApS, KRIDTHUSET ApS, DAN-LIT A/S m.fl.

VC

Victor Christoffersen

11 fælles virksomheder

MOTOR HOLDING ApS, KRIDTHUSET ApS, QUALITY PELLETS A/S m.fl.

PA

Peter Alex Jensen

10 fælles virksomheder

SKIBBY HOLDING ApS, PETER ALEX JENSEN ApS, MØLLERIFABRIKKEN AF 15.02.1999 A/S m.fl.

BA

Birgitte Alex Jensen

8 fælles virksomheder

SKIBBY HOLDING ApS, MØLLERIFABRIKKEN AF 15.02.1999 A/S, DELTA REJSEBUREAU A/S m.fl.

JM

Jørgen Meldgaard Andersen

8 fælles virksomheder

DAN-LIT A/S, MØLLERIFABRIKKEN AF 15.02.1999 A/S, BERGQVIST FACTORING ApS m.fl.

SP

Svend Peder Falk-Rønne

7 fælles virksomheder

Fama I/S, ADVOKATAKTIESELSKABET AF 30/12 1991, SCANTECH A/S m.fl.

BB

Bent Bone Falk Rønne

7 fælles virksomheder

GENTOFTE VÆRKSTEDSGÅRD A/S, ADVOKATAKTIESELSKABET AF 30/12 1991, FILA ApS m.fl.

CØ

Claus Ørskov

7 fælles virksomheder

GENTOFTE VÆRKSTEDSGÅRD A/S, ADVOKATAKTIESELSKABET AF 30/12 1991, ITH FINANS A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

7 fælles virksomheder

GENTOFTE VÆRKSTEDSGÅRD A/S, NORDTEND A/S, ASKØ ApS m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

6 fælles virksomheder

GENTOFTE VÆRKSTEDSGÅRD A/S, ASKØ ApS, SKAN.J.F.O. HOLDING ApS m.fl.

BS

Bent Stockfleth Olsen

4 fælles virksomheder

BSO SPANIEN ApS, HØJGAARD OG VISTA A/S, BSO HOLDING A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

4 fælles virksomheder

GENTOFTE VÆRKSTEDSGÅRD A/S, NORDTEND A/S, SKAN.J.F.O. HOLDING ApS m.fl.

AC

Asbjørn Christoffersen

4 fælles virksomheder

QUALITY PELLETS A/S, DAN-LIT A/S, OVE PETERSEN HOLDING A/S m.fl.

ED

Ebbe Dalskov

4 fælles virksomheder

BERGQVIST FACTORING ApS, PROFIL TRAVEL VANDKUNSTEN A/S, BERGQVIST HOLDING A/S m.fl.

CB

Christian Bone Falk-Rønne

3 fælles virksomheder

Fama I/S, CUBUS ADVOKATERNE ADVOKATANPARTSSELSKAB, DEN SELVEJENDE INSTITUTION INGES KATTEHJEM

NJ

Nis Jørn Bennetzen

3 fælles virksomheder

BSO SPANIEN ApS, DAN-LIT A/S, SKANDINAVISK VIN & DELIKATESSE ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder56
Bestyrelsesroller8
Tidligere roller55