VirklyVirkly

Svend Peder Falk-Rønne

Om Svend Peder Falk-Rønne

Svend Peder Falk-Rønne er tilknyttet 32 virksomheder i det danske erhvervsregister. Svend Peder Falk-Rønne har 20 direktørroller, 13 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 33 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 32 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 68 år tilbage til 1958. Svend Peder Falk-Rønne deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

32
VirksomhedCVRStatus
30.09.2024 ApS30504607
AKTIESELSKABET HEMIBA22370812
AKTIESELSKABET NORDSJÆLLANDS EJENDOMS- AKTIE- FONDS- OG FINANCIERINGSSELSKAB22374117
Barhac ApS44264366
CCS Invest ApS42170240
Dania 13-15 ApS42703567
DK Resi Propco Fælledvej ApS25487265
DK Resi Propco Svend ApS18777398
Fama v/Svend Falk-Rønne45008703
FIOL BLOMSTER CPH. ApS33361386
FRESTO ApS28124228
Groupe SEB Denmark A/S18355728
I/S ESPLANADEN 6-818100371
INVESTERINGS-AKTIESELSKABET RYBA37686212
INVESTIA GROUP A/S30199804
IRIS OG HENRY ENGLUNDS FOND10907977
IRLUND INVEST A/S15117400
IRLUND INVEST II ApS15153903
K-INVEST ApS29307768
K/S HIRSCHBERG/HEIDELBERG30487958
KIJO EJENDOMSUDLEJNING A/S24256804
LES SANTONS A/S76863814
N&S Holding ApS39460564
Næstved Invest ApS39460890
S.C. INVEST ApS29692238
SCANDINAVIAN SECURITIES ApS26894247
SCANTECH A/S69757928
TOKABISV ApS26182670
Tre Luci ApS31781434
VICH 10198 ApS31268532
Fama I/S32581714
Holdingselskabet 28. Januar ApS33084935

Netværk

20
VC

Victor Christoffersen

37 fælles virksomheder

N.V. SOCAMETAL DANMARK A/S, ÅRSLEV STOR KRO AF 1989 A/S, THEOULE SUR MER A/S m.fl.

KB

Karl-Alfred Brylle

20 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET LØJTEGÅRDEN ApS, ERFA ApS, KOLLEGIEHAVEN ApS m.fl.

BB

Bent Bone Falk Rønne

15 fælles virksomheder

N.V. SOCAMETAL DANMARK A/S, ADVOKATAKTIESELSKABET AF 30/12 1991, INVESTERINGS-AKTIESELSKABET RYBA m.fl.

SB

Svend Bay Nielsen

11 fælles virksomheder

THEOULE SUR MER A/S, KATINA A/S, PEGOMAS A/S m.fl.

CØ

Claus Ørskov

11 fælles virksomheder

ADVOKATAKTIESELSKABET AF 30/12 1991, INVESTERINGS-AKTIESELSKABET RYBA, AKTIESELSKABET NORDSJÆLLANDS EJENDOMS- AKTIE- FONDS- OG FINANCIERINGSSELSKAB m.fl.

HA

Henrik Axel Egsgaard Rask

10 fælles virksomheder

SEMINARIEVEJ 10, NR. NISSUM ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET LØJTEGÅRDEN ApS, K/S LINDBERGHS VEJ 8 m.fl.

SB

Sebastian Benjamin Bahn Christoffersen

9 fælles virksomheder

N.V. SOCAMETAL DANMARK A/S, INVESTIA GROUP A/S, DANSK SUPERMARKED INVEST IV A/S m.fl.

WL

Winni Lissy Nielsen

9 fælles virksomheder

THEOULE SUR MER A/S, KATINA A/S, PEGOMAS A/S m.fl.

JG

Jens Gammelby

9 fælles virksomheder

KATINA A/S, PEGOMAS A/S, MIMOSAS A/S m.fl.

HM

Helen Mimi Janniche

8 fælles virksomheder

N.V. SOCAMETAL DANMARK A/S, INVESTIA GROUP A/S, DANSK SUPERMARKED INVEST IV A/S m.fl.

AC

Asbjørn Christoffersen

7 fælles virksomheder

ÅRSLEV STOR KRO AF 1989 A/S, LHL ENTREPRISE A/S, INTER CARE SCANDINAVIA A/S m.fl.

HP

Henning Peter Hockerup

7 fælles virksomheder

LHL ENTREPRISE A/S, A/S Entreprenør H Hockerup Roskilde, DANSK SUPERMARKED INVEST IV A/S m.fl.

KS

Karl Sørensen

7 fælles virksomheder

ERFA ApS, TOKABISV ApS, LPST ApS m.fl.

CB

Charlotte Biil

6 fælles virksomheder

ÅRSLEV STOR KRO AF 1989 A/S, LHL ENTREPRISE A/S, INTER CARE SCANDINAVIA A/S m.fl.

SL

Susanne Lauritsen

6 fælles virksomheder

INVESTERINGS-AKTIESELSKABET RYBA, AKTIESELSKABET NORDSJÆLLANDS EJENDOMS- AKTIE- FONDS- OG FINANCIERINGSSELSKAB, IRLUND INVEST A/S m.fl.

BU

Birgitte Ulrich Høyer

6 fælles virksomheder

INVESTERINGS-AKTIESELSKABET RYBA, AKTIESELSKABET NORDSJÆLLANDS EJENDOMS- AKTIE- FONDS- OG FINANCIERINGSSELSKAB, IRLUND INVEST A/S m.fl.

NW

Niels Wøldiche

6 fælles virksomheder

INVESTERINGS-AKTIESELSKABET RYBA, AKTIESELSKABET NORDSJÆLLANDS EJENDOMS- AKTIE- FONDS- OG FINANCIERINGSSELSKAB, IRLUND INVEST A/S m.fl.

NJ

Nis Jørn Bennetzen

5 fælles virksomheder

N.V. SOCAMETAL DANMARK A/S, DANSK SUPERMARKED INVEST IV A/S, DK Resi Propco Svend ApS m.fl.

SV

Skjalm Vagn von Bülow

5 fælles virksomheder

Fama I/S, ADVOKATAKTIESELSKABET AF 30/12 1991, SCANTECH A/S m.fl.

EH

Erling Hald

5 fælles virksomheder

ERFA ApS, DK Resi Propco Svend ApS, DK Resi Propco Fælledvej ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller41
Virksomheder99
Direktørroller20
Bestyrelsesroller13
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller88