VirklyVirkly

Awais Shafique

Om Awais Shafique

Awais Shafique er tilknyttet 30 virksomheder i det danske erhvervsregister. Awais Shafique har 2 direktørroller, 28 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 4 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i København K og Aarhus C. Første registrerede erhvervsaktivitet går 13 år tilbage til 2013. Awais Shafique deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

30
VirksomhedCVRStatus
AIP Investering Holding ApS40521267
Awais Holding ApS40496122
Go'Bolig ApS46136829
K/S Hajstrup Solenergipark43604457
K/S HERRENHOF35515364
K/S Obton Power Holding44885611
K/S Solenergi Solari43785087
KGH ApS42944750
KONCENTON A/S36547065
Koncenton Private Placement A/S38396722
Obton Forvaltning A/S38733605
Obton Solenergi Harderhaven P/S40296662
Obton Storage 4 Grün P/S44323664
P/S Obton Restructure39246104
P/S Obton Solenergi Aries42849650
P/S Obton Solenergi Enter41250690
P/S Obton Solenergi Fallow43576836
P/S Obton Solenergi Gasselte41415916
P/S Obton Solenergi Greenton 439246724
P/S Obton Solenergi Grot41846461
P/S Obton Solenergi Grouse42210811
P/S Obton Solenergi Herakles42820377
P/S Obton Solenergi Kaitos42829021
P/S Obton Solenergi Pinuk41918438
P/S Obton Solenergi Santos42347795
P/S Obton Solenergi Sika41000333
P/S Obton Solenergi Sona42323179
P/S Obton Solenergi Tulipan40110429
P/S Obton Solenergi Zeppen42312959
P/S Obton Solenergi Zeta43158244

Netværk

20
KF

Kenneth Francis Kolvits

23 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Zeppen m.fl.

HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

23 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Zeppen m.fl.

AM

Anders Marcus

18 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, K/S HERRENHOF, K/S Obton Power Holding m.fl.

RB

Rasmus Brandsen Laursen

18 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, P/S Obton Solenergi Zeppen, P/S Obton Solenergi Gasselte m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

11 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Gasselte m.fl.

KM

Kristine Martin Berg

9 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, P/S Obton Solenergi Gasselte, P/S Obton Restructure m.fl.

KE

Knud Erik Keller Pedersen

8 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, P/S Obton Solenergi Zeppen, P/S Obton Solenergi Gasselte m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

8 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Zeppen, P/S Obton Solenergi Gasselte, K/S Hajstrup Solenergipark m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

7 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Tulipan, K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Sika m.fl.

JO

Jacob Olsen

6 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Sika, P/S Obton Solenergi Herakles m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

6 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Sika, P/S Obton Solenergi Herakles m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

6 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Sika, P/S Obton Solenergi Herakles m.fl.

MW

Mark Wodstrup Betzer

6 fælles virksomheder

K/S Obton Power Holding, P/S Obton Restructure, Obton Solenergi Harderhaven P/S m.fl.

JL

Jesper Lysdahl Christensen

6 fælles virksomheder

K/S Obton Power Holding, P/S Obton Restructure, Obton Solenergi Harderhaven P/S m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

5 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, Koncenton Private Placement A/S, KGH ApS m.fl.

SL

Søren Lindgaard

5 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Gasselte, P/S Obton Solenergi Pinuk, P/S Obton Restructure m.fl.

PH

Peter Henning Thorsted

5 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Gasselte, P/S Obton Solenergi Grot, K/S Solenergi Solari m.fl.

MB

Martin Bøge Mikkelsen

5 fælles virksomheder

Koncenton Private Placement A/S, Go'Bolig ApS, KGH ApS m.fl.

CE

Christian Erik Bering Jelsbech

5 fælles virksomheder

Koncenton Private Placement A/S, Go'Bolig ApS, KGH ApS m.fl.

MR

Mikkel Robenhagen Evar Berthelsen

4 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Zeppen, Obton Storage 4 Grün P/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller32
Virksomheder30
Direktørroller2
Bestyrelsesroller28
Stiftet1 virksomheder