VirklyVirkly

Mikkel Robenhagen Evar Berthelsen

Om Mikkel Robenhagen Evar Berthelsen

Mikkel Robenhagen Evar Berthelsen er tilknyttet 54 virksomheder i det danske erhvervsregister. Mikkel Robenhagen Evar Berthelsen har 21 direktørroller, 38 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 5 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Aarhus C, Aarhus N og Aarhus V. Første registrerede erhvervsaktivitet går 16 år tilbage til 2010. Mikkel Robenhagen Evar Berthelsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

54
VirksomhedCVRStatus
Admiral Investment Fond 2 K/S43982168
Admiral Investment Fond Komplementaranpartsselskab40960317
ApS OpCo HoldCo Fusion44444283
DJAS Consulting ApS38780107
EI Holding II P/S44644886
EI Holding III P/S45039986
EI Holding P/S42544280
engira Europe A/S40948686
engira Solenergi Vela Komplementaranpartsselskab37956767
Honda PV ApS41425687
K/S Admiral Investment Fond40960902
K/S engira Solenergi Vela37959847
K/S Fusion SUN43979043
K/S HERRENHOF35515364
K/S Lentini PV41344997
K/S Lentini PV 243677284
K/S Lentini PV 344411172
K/S Lentini PV 444411237
K/S Lombardo PV41217278
K/S Lombardo PV Secondo42629820
K/S Obton Jupiter Holding44860392
K/S Obton REIT Terzo43682784
K/S Obton Solenergi Trave36895888
K/S Solenergi Flux44180472
K/S Solenergi Solari43785087
K/S Vialli PV41217286
Lentini PV 2 Komplementaranpartsselskab43677268
Lentini PV 3 Komplementaranpartsselskab44408139
Lentini PV 4 Komplementaranpartsselskab44408120
MRB Holding ApS41505842
OBTON ADMINISTRATION A/S32884687
Obton Business Development ApS44092794
OBTON FINANS A/S33363125
Obton Invest ApS38937715
Obton Japan Invest Komplementaranpartsselskab44858533
Obton Jupiter Holding Komplementaranpartsselskab44858002
Obton Jupiter Komplementaranpartsselskab43282468
Obton REIT Secondo Komplementaranpartsselskab42148539
Obton Solenergi FLY Komplementaranpartsselskab42195987
Obton Solenergi Trave Komplementaranpartsselskab36895640
Obton Solenergi Zeppen Komplementaranpartsselskab42312932
Obton Storage 1 Karstädt P/S43873512
Obton Storage 2 Tangermünde P/S43873520
Obton Storage 3 Herford P/S44057409
Obton Storage 4 Grün P/S44323664
Obton Storage Development ApS43945785
P/S Obton REIT Secondo42151432
P/S Obton Solenergi Zeppen42312959
P/S Obton Storage BD Elsteraue42820466
P/S Obton Sun41682647
Solari ApS43703862
Voltaiyo Danmark ApS45921506
WT I ApS42421901
WT II ApS42421502

Netværk

20
HP

Hans Peter Rørbæk Vestergaard

33 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi FLY, K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Zeppen m.fl.

AD

Andreas Ditlev Duckert

26 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi FLY, K/S Vialli PV, K/S Lentini PV 4 m.fl.

AM

Anders Marcus

20 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi FLY, K/S HERRENHOF, K/S Vialli PV m.fl.

SC

Sandra Cecilia Grauers Nilsson

14 fælles virksomheder

K/S Lombardo PV, Voltaiyo Danmark ApS, engira Solenergi Vela Komplementaranpartsselskab m.fl.

PK

Peter Krogsgaard Jørgensen

13 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, Obton Impact AKK Reinvestment A/S, Obton Solenergi Trave Komplementaranpartsselskab m.fl.

RB

Rasmus Brandsen Laursen

10 fælles virksomheder

P/S Obton Solenergi Zeppen, P/S Obton Storage BD Elsteraue, K/S Obton Storage DE1 m.fl.

JO

Jacob Olsen

8 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, K/S Vialli PV, K/S Papin PV m.fl.

SL

Søren Lindgaard

8 fælles virksomheder

P/S Obton Sun, EI Holding P/S, OBTON ADMINISTRATION A/S m.fl.

AD

Andreas Delcomyn Larsen

6 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, K/S Vialli PV, K/S Papin PV m.fl.

PH

Peter Henning Thorsted

6 fælles virksomheder

K/S Lombardo PV, engira Europe A/S, K/S Solenergi Solari m.fl.

KF

Kenneth Francis Kolvits

5 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi FLY, K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Zeppen m.fl.

PT

Pernille Thøger Baltzersen

5 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, OBTON ADMINISTRATION A/S, K/S Obton Solenergi Trave m.fl.

CN

Claus Nørgaard Tonsgaard

5 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, K/S Vialli PV, K/S Papin PV m.fl.

SD

Søren Dahlgaard

5 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, P/S Obton Sun, Obton Solenergi Trave Komplementaranpartsselskab m.fl.

PR

Pia Raunkjær

5 fælles virksomheder

K/S Lombardo PV, engira Europe A/S, WT II ApS m.fl.

KR

Karsten Rovelt-Busch

5 fælles virksomheder

engira Solenergi Vela Komplementaranpartsselskab, Obton Jupiter Komplementaranpartsselskab, K/S engira Solenergi Vela m.fl.

TJ

Tine Jung Iversen

4 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi FLY, P/S Obton Solenergi Zeppen, Obton Solenergi Trave Komplementaranpartsselskab m.fl.

AS

Awais Shafique

4 fælles virksomheder

K/S HERRENHOF, P/S Obton Solenergi Zeppen, Obton Storage 4 Grün P/S m.fl.

OD

Oliver Dahl Peters

4 fælles virksomheder

OM 2012 ApS, OBTON ADMINISTRATION A/S, Obton Invest ApS m.fl.

NM

Nicky Mads Larsen

3 fælles virksomheder

K/S Obton Solenergi FLY, P/S Obton Solenergi Zeppen, K/S Solenergi Flux

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller64
Virksomheder65
Direktørroller21
Bestyrelsesroller38
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller13