VirklyVirkly

Kristian Martin Ramm-Larsen

Om Kristian Martin Ramm-Larsen

Kristian Martin Ramm-Larsen er tilknyttet 15 virksomheder i det danske erhvervsregister. Kristian Martin Ramm-Larsen har 9 direktørroller, 7 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 13 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 11 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 39 år tilbage til 1987. Kristian Martin Ramm-Larsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

15
VirksomhedCVRStatus
Center for Clinical and Basic Research A/S21142743
CML Consolidated v/Kristian Martin Larsen16577030
HAY ApS26799945
IRIS Automation A/S34482683
K/S JEDA 200831893305
K/S NC DANSKE EJENDOMME 130559355
KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS31886201
KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS31896401
KRL HOLDING A ApS34484503
KRL HOLDING B ApS34484430
LegalXtract ApS39401940
legalXtract Sales ApS39579901
PerformHouse ApS39570068
Stensdal Mårkærvej 2 ApS10647045
Sunshine Enterprise Holding A/S25516397

Netværk

20
JE

Jeppe Ernst Larsen

4 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS m.fl.

PI

Pernille Ingemargret Hach

4 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS m.fl.

TB

Torben Brandt Rasmussen

3 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS, K/S JEDA 2008

IA

Ivan Andsager Petz

3 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS, K/S JEDA 2008

CH

Claus Henrik Christiansen

2 fælles virksomheder

Center for Clinical and Basic Research A/S, Sunshine Enterprise Holding A/S

BJ

Bente Juel Christiansen

2 fælles virksomheder

Center for Clinical and Basic Research A/S, Sunshine Enterprise Holding A/S

HC

Hans Christian Hoeck

2 fælles virksomheder

Center for Clinical and Basic Research A/S, Sunshine Enterprise Holding A/S

SH

Søren Hyllekvist

2 fælles virksomheder

Center for Clinical and Basic Research A/S, Sunshine Enterprise Holding A/S

TN

Thomas Nielsen

2 fælles virksomheder

Center for Clinical and Basic Research A/S, Sunshine Enterprise Holding A/S

KK

Kristian Korsgaard Thomsen

2 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS

JF

Jesper Flemming Hansen

2 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS

FC

Finn Clausen Høffner

2 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS

KG

Kristoffer Gandrup-Marino

2 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS

UB

Ulrik Bisgaard Hintze

2 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS

CH

Carsten Højborg Gjørtsvang

2 fælles virksomheder

K/S NC DANSKE EJENDOMME 1, KOMPLEMENTARSELSKABET NC DANSKE EJENDOMME 1 ApS

HZ

Hans Zabell Abildstrøm

2 fælles virksomheder

LegalXtract ApS, legalXtract Sales ApS

SS

Søren Stensdal

2 fælles virksomheder

Stensdal Mårkærvej 2 ApS, IRIS Automation A/S

OD

Ole Depping Schneider

2 fælles virksomheder

Stensdal Mårkærvej 2 ApS, IRIS Automation A/S

KS

Kim Sørensen

2 fælles virksomheder

Stensdal Mårkærvej 2 ApS, IRIS Automation A/S

PF

Palle Flemming Hansen

2 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET JEDA ApS, K/S JEDA 2008

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller24
Virksomheder18
Direktørroller9
Bestyrelsesroller7
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller3